Lääne-Nigula valla e-teenused

Olete sisenenud Lääne-Nigula valla e-teenuste keskkonda.

Kui olete vajaliku teenuse/toimingu leidnud, siis kuvatakse Teile teenuse/toimingu kirjeldus, kus on kirjeldatud taotlemisega seotud asjaolud (kuidas taotleda, millised on vajalikud dokumendid, vastutava ametniku kontaktid, viited seaduseaktidele jne). Iseteenindusel on olemas ühenduvus rahvastikuregistriga ja äriregistriga. Kõik esitatud taotlused registreeritakse automaatselt dokumendiregistris.

Alates 3. detsembrist 2018 väljastatavate uute ID-kaartidega ei ole tehnilistel põhjustel hetkel võimalik KOVTP e-teenuseid kasutada, s.h sisse logida.

JUHISED

Palun veendu, et Teie browseris (Internet Explorer, Google Chrome,  Mozilla Firefox) on lubatud ID-kaardiga allkirjastamine. Selleks peab olema Teie browseris sisse lülitatud vastav "laiendus" mille kohta leiate infot: http://www.id.ee/index.php?id=10604

ID-kaardi sertifikaatide kehtivust saate kontrollida http://www.sk.ee/id-kontroll/
Tuleks kindlasti jälgida, et te olete turvalise saidi ühenduse peal - kontrollimiseks veendu, et aadress hakkab HTTPS://
NB! ID-kaardi tugi puudub browseril Edge - seega palume seda browserit vältida. Kõige töökindlamad browserid on Google Chrome ja Mozilla Firefox.

 Mitmeid toiminguid on võimalik taotleda riiklike registrite andmetega eeltäidetud  vormide kaudu. Selleks on vajalik kehtiv ID kaart ja PIN1, PIN2 olemasolu ning arvutisse peab olema installeeritud ID kaardi tarkvara https://installer.id.ee/.