1.04.24

LÄÄNE-NIGULA VALLAVALITSUS

 

Aadress Haapsalu mnt 6, Taebla alevik, Lääne-Nigula vald, 90801 Lääne maakond
Üldtelefonid
472 0300
5919 1637
e-post vv@laanenigula.ee
Avatud
E - N   8.00 - 16.30
R   8.00 - 14.00
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kui soovite vallavalitsust, osavallavalitsust või teeninduskeskust külastada väljaspool vastuvõtuaega, siis palun leppige kindlasti ametnikuga eelnevalt kokku.

Konkreetsete ametnike vastuvõtuajad on erinevad.

Lääne-Nigula Vallavalitsuse arvelduskontod:

  • EE021010602005778000 SEB Pank
  • EE722200001120149659 Swedbank
  • Lääne-Nigula Vallavalitsuse viitenumber  990013
  • Registrikood  75038598
  • Tehingupartneri kood 252 101
  • Käibemaksukohustuslase number EE101934800

 

KONTAKTID

 

 

VALLAVANEM

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg
Vallavanem Janno Randmaa 54502460 janno.randmaa@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 25.06.-26.06.24; 22.07.-11.08.24; 16.09.-20.09.24, asendab Katrin Viks


 

MAJANDUS- JA ARENDUSOSAKOND

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Majandus- ja arendusosakonna juhataja kohusetäitja

Olev Peetris     Puhkus 22.07.-13.08.24, asendab Heikki Salm
Kultuuri- ja spordinõunik Varje Paaliste 56469191 varje.paaliste@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Oru osavallamajas

Puhkus 08.07.-11.08.24

Arendusspetsialist Jaanus Tärnov 54840443 jaanus.tarnov@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 01.07.-14.07.24; 05.08.-08.08.24; 18.11.-28.11.24; 09.12.-12.12.24; 19.12.-20.12.24

Keskkonnanõunik Remi Treier 53502844 remi.treier@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Puhkus 08.07.-21.07.24; 19.08.-30.08.24; 28.10.-01.11.24; 04.11.-08.11.24; 19.12.-31.12.24, asendab Olev Peetris

Taristunõunik Olev Peetris

504 9561

47 20304

olev.peetris@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Puhkus  22.07.-13.08.24, asendab Heikki Salm

Majanduse ja riigihangete nõunik Riho Tipp 53317903 riho.tipp@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 26.06.-09.07.24; 12.08.-02.09.24

Haldusspetsialist Andrus Lillemaa 59183306 andrus.lillemaa@laanenigula.ee Puhkus  15.07.-28.07.24

 

VALLAKANTSELEI

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg
Vallasekretär Kristi Sadulsepp 53230802 kristi.sadulsepp@laanenigula.ee

E 14-16

Puhkus 08.07.-28.07.24; 02.09.-15.09.24, asendab Andrus Post

Personalijuht Kairi Seiton 53076824 kairi.seiton@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Puhkus 25.06.-14.07.24; 29.07.-02.08.24; 21.08.-30.08.24; 27.12.24, asendab Kristi Sadulsepp

Õigusnõunik Andrus Post 5019851 andrus.post@laanenigula.ee

E 10-12

Puhkus 05.08.-02.09.24

Registripidaja Helgi Laug
472 0300
59191637
 
helgi.laug@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Puhkus 27.09.-30.09.24; 25.10.-31.10.24; 25.11.-01.12.24, asendab Kairi Seiton

25.06.-30.06.24; 19.08.-01.09.24, asendab Lilith Raudsepp

Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Helina Laht 56611620 helina.laht@laanenigula.ee

Puhkus

25.06.-19.07.24

IT-spetsialist/ Andmekaitsespetsialist Janek Samarajev 53523060 janek.samarajev@laanenigula.ee

Kokkuleppel

 

Osavallasekretär

(Kullamaa, Martna ja Risti osavallad)

Lilith Raudsepp

472 4760

517 1750

lilith.raudsepp@laanenigula.ee

Kullamaa osavallamajas

E 10-12 ja 14-16
K 10-12 ja 14-16
Martna osavallamajas
N 10-12 ja 14-16
Risti osavallamajas
T 10-12 ja 14-16
Muul ajal kokkuleppel
Puhkus 23.09.-27.09.24; 23.12.24 asendab Kadi Aasküla
15.07.-02.08.24, asendab Helgi Laug

Osavallasekretär

(Noarootsi, Nõva ja Oru osavallad)

Kadi Aasküla

4724350

56688219

kadi.aaskyla@laanenigula.ee

Noarootsi osavallamajas

E 14-16 
N kokkuleppel
Nõva osavallamajas
K 10-12 ja 14-16
Oru osavallamajas
T 10-12 ja 14-16
Puhkus 08.07.-21.07.24; 05.08.-18.08.24, asendab Lilith Raudsepp

 

EELARVE- JA RAAMATUPIDAMISOSAKOND

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg
Finantsjuht Merilin Saska 53264977 merilin.saska@laanenigula.ee

Puhkus 08.07.-22.07.24, asendab Enely Tamm

Pearaamatupidaja Enely Tamm 473 5054 enely.tamm@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Puhkus  25.06.-05.07.24; 29.07.-16.08.24, asendab Merilin Saska

Vanemraamatupidaja Evi Peterson 479 5322 evi.peterson@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Puhkus 15.07.-28.07.24; 16.09.-22.09.24

Vanemraamatupidaja Marika Kõiv 472 4654 marika.koiv@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Puhkus 25.06.-28.06.24; 29.07.-24.08.24

Vanemraamatupidaja Mare Nõupuu 472 4657 mare.noupuu@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Puhkus 18.06.-21.06.24; 15.07.-30.07.24; 21.08.-30.08.24

Vanemraamatupidaja Reet Kuldmeri 472 5046 reet.kuldmeri@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Puhkus 17.06.-28.06.24; 17.07.-31.07.24; 21.08.-30.08.24

SOTSIAALHOOLEKANDE OSAKOND

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg
Sotsiaalhoolekande osakonna juhataja Tuuli Varik 59194936 tuuli.varik@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Puhkus 22.07.-11.08.24, asendab Heidy Koch

Lastekaitse spetsialist

(Palivere, Risti, Martna, Kullamaa)

Anu Jänes 529 2463  anu.janes@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 18.07.-31.07.24, asendab Riine Tomingas

Lähetus 18.06

Lastekaitse spetsialist

(Taebla, Oru, Noarootsi, Nõva)

Riine Tomingas 53023163 riine.tomingas@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 08.07.-12.07.24; 01.08.-02.08.24; 14.08.-30.08.24; 16.12.-27.12.24

Lähetus 18.06

Sotsiaaltöö spetsialist

(Risti ja Oru osavald)

Epp Nelis 53416266 epp.nelis@laanenigula.ee
E 10-12 ja 14-16
Oru osavallamajas
K 10-12 ja 14-16
Risti osavallamajas
Puhkus 01.07.-12.07.24; 06.08.-21.08.24; 03.09.-05.09.24, asendab Maia Kõrvemaa

Sotsiaaltöö spetsialist

(Martna ja Kullamaa osavald)

Heidy Koch 56204344 heidy.koch@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14- 16 Kullamaa osavallamajas

K 10-12 ja 14-16 Martna osavallamajas

Puhkus 25.06.-14.07.24; 21.10.-25.10.24; 30.12.-31.12.24, asendab Maire Koppelmaa

Sotsiaaltöö spetsialist

(Nõva ja Noarootsi osavald)

Maire Koppelmaa 518 7159 maire.koppelmaa@laanenigula.ee

E 9-14 Noarootsi osavallamajas

muul ajal kokkuleppel

K 9-14 Nõva osavallamajas

muul ajal kokkuleppel

Puhkus 15.07.-28.07.24;

31.07.-01.08.24;

05.08.-15.08.24; 04.11.-08.11.24, asendab Heidy Koch

Sotsiaaltöö spetsialist

(Palivere ja Taebla osavald)

Maia Kõrvemaa 526 8113 maia.korvemaa@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-14 Taebla vallamajas

Vastuvõtt eelneva kokkuleppe alusel

K 14-16 Palivere Raamatukogus

Puhkus 15.07.-02.08.24; 30.09.-04.10.24, asendab Epp Nelis

Lähetus 11.06, asendab Epp Nelis

Noorte heaolu spetsialist Helina Meister 59195901 helina.meister@laanenigula.ee

Kokkuleppel

 

EHITUS- JA PLANEERIMISOSAKOND

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Ehitus- ja planeerimisosakonna juhataja

Heikki Salm
51910519

heikki.salm@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16
K 10-12 ja 14-16
Puhkus 25.06.-30.06.24; 26.08.-04.09.24, asendab Olev Peetris
 

Maanõunik

  473 5056  
E 10-12 ja 14-16
K 10-12 ja 14-16

 

Ehitus- ja planeerimisnõunik

Nõva ja Noarootsi osavallad

 

Marika Meister 472 4354 marika.meister@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

Noarootsi osavallamajas

K 10-12 Kokkuleppel

Nõva osavallamajas kokkuleppel

Puhkus 29.07.-27.08.24; 23.12.-31.12.24, asendab Marje Hiiesalu

Ehitus- ja planeerimisnõunik

Taebla, Palivere ja Oru osavallad

 

Marje Hiiesalu

472 0304

marje.hiiesalu@laanenigula.ee
E 10-12 ja 14-16
K 10-12 ja 14-16
Puhkus 15.07.-31.07.24, asendab Kaarel Salus

 

Ehitus- ja planeerimisnõunik

Risti, Kullamaa ja Martna osavallad

Kaarel Salus 54460165 kaarel.salus@laanenigula.ee
Martna osavallamajas
kuu teine ja neljas
T 10-12 ja 14-16
 
Kullamaa osavallamajas
kuu esimene ja kolmas
K 10-12 ja 14-16
 
Risti osavallamajas
kuu teine ja neljas
N 10-12 ja 14-16
 
Puhkus 17.06.-30.06.24; 19.08.-25.08.24; 23.12.-31.12.24, asendab Marje Hiiesalu
 

 

HARIDUSOSAKOND

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Haridusosakonna juhataja

Solveig Edasi     
56681667               
solveig.edasi@laanenigula.ee
E 10-12 ja 14-16
K 10-12 ja 14-16 
Puhkus 19.06.-12.07.24; 21.10.-01.11.24;asendab Ave-Piia Rohtla;  23.12.-31.12.24 
Haridusspetsialist

Ave-Piia Rohtla

5341 3660 ave-piia.rohtla@laanenigula.ee
E 10-12 ja 14-16
K 10-12 ja 14-16
Puhkus 15.07.-16.08.24; 18.11.-30.11.24; 23.12.-27.12.24

 

 

HARIDUSOSAKONNA TUGITEENUSTE KESKUS

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Juhtivspetsialist

 

53605521

 

 

 

Sotsiaalpedagoog

Risti Põhikool 

Kaidi Silver-Schöbe
 

kaidisilverschoebe@hotmail.com

Kokkuleppel

Puhkus 17.06.-21.08.24

 

Sotsiaalpedagoog
Taebla kool, Taebla Lasteaed
 Ave Bachman   ave.bachman@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 25.06.-24.08.24

 

Sotsiaalpedagoog

Oru Kool, Kullamaa Keskkool ja Martna Põhikool

Karl Peetris 53611057
 karl.peetris@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 21.06.-18.08.24

 

Koolipsühholoog

Palivere Põhikool ja Noarootsi Kool 

Inge Peterson 57705505 inge.peterson@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 25.06.-23.08.24

 

Koolipsühholoog Ukraina lastele

Taebla Kool, Nõva Kool, Kullamaa Keskkool, Noarootsi Kool, Lääne-Nigula Lasteaiad

Olena Trokhymchuk    olena.trokhymchuk@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 14.06.-30.08.24

 

Logopeed

Oru Kool 

Tiina Muld   tiina.muld@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 10.06.-09.08.24

 

Logopeed

Palivere Põhikool, Palivere Lasteaed 

Aime Porri   aime.porri@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 17.06.-09.08.24

 
Eripedagoog
Linnamäe Lasteaed, Risti Lasteaed, Kullamaa Lasteaed
Rita Liiv   rita.liiv@laanenigula.ee 

Kokkuleppel

Puhkus 25.06.-19.08.24

 

Eripedagoog 

Risti Põhikool, Kullamaa Keskkool

      Kokkuleppel

 

Eripedagoog 

Taebla Lasteaed, Noarootsi Kool

Kristi Haggi  

 kristi.haggi@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus  17.06.-14.08.24

 

Eripedagoog

Martna Põhikool, Martna Lasteaed

Margit Kremer   margit.kremer@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 25.06.-19.08.24

Eripedagoog 

Oru Kool 

Johanna Raudkivi   johanna.raudkivi@laanenigula.ee 

Kokkuleppel

Puhkus 25.06.-28.08.24

Koolipsühholoog

Oru Kool

Merili Reimer   merili.reimer@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 21.06.-27.08.24

Nõustaja

Taebla Kool

Birgita Volmer   birgita.volmer@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 21.06.-12.08.24

 

Eripedagoog

Taebla Kool

Stella Rehkalt  

stella.rehkalt@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 17.06.-13.08.24

 

 

KULLAMAA OSAVALD

Vallamaja, Kullamaa küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 90701

Üldtelefon: 472 4760

Reg kood: 77000602

e-post: kullamaa@laanenigula.ee

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

 

Katrin Viks

472 4762

53803207

katrin.viks@laanenigula.ee

Kokkuleppel
Puhkus 23.09.-26.09.24; 04.11.-17.11.24, asendab Karl Kalamees
Lähetus 12.06.-13.06.24, asendab Karl Kalamees

Osavallasekretär

Lilith Raudsepp

472 4760

517 1750

lilith.raudsepp@laanenigula.ee
E 10-12 ja 14-16
K 10-12 ja 14-16
 
Haldur Jüri Roost

472 4764

56568373

jyri.roost@laanenigula.ee
Puhkus 01.07.-26.07.24; 19.08.-28.08.24.

 

 

 

MARTNA OSAVALD

Vallamaja, Martna küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 90601

Üldtelefon: 472 5041

Reg kood: 77000619

e-post: martna@laanenigula.ee

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

Karl Kalamees 53447140 karl.kalamees@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 01.07.-21.07.24; 21.10.-25.10.24, asendab Katrin Viks

Osavallasekretär

 

Lilith Raudsepp

472 5041

lilith.raudsepp@laanenigula.ee
N 10-12 ja 14-16

 

Haldur

Enno Heinaste

472 5047

enno.heinaste@laanenigula.ee

Puhkus 22.07.24- 26.08.24, asendab Karl Kalamees

 

 

NOAROOTSI OSAVALD

Pürksi keskus 9, Pürksi küla/Birkas, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 91201

Üldtelefon: 472 4350

Reg kood: 77000594

e-post: noarootsi@laanenigula.ee

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

Aivo Hirmo
5096190

aivo.hirmo@laanenigula.ee

Kokkuleppel
Puhkus 02.12.-22.12.24, asendab Aivi Heinleht

Osavallasekretär

Kadi Aasküla

4724350

56688219

kadi.aaskyla@laanenigula.ee

E 14-16 
N kokkuleppel

 

 

Osmussaare saarevaht

Rita Koppel 56655777       rita@osmussaar.ee Puhkus 28.10-01.12.24

 

NÕVA OSAVALD

Kooli, Nõva küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 91101

Üldtelefon: 472 4670

Reg kood: 77000625

e-post: nova@laanenigula.ee

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

 Aivi Heinleht
4724672
5299364

 aivi.heinleht@laanenigula.ee

Kokkuleppel
Puhkus 08.07.-28.07.24; 14.10.-20.10.24, asendab Aivo Hirmo

Osavallasekretär

Kadi Aasküla

4724670

56688219

kadi.aaskyla@laanenigula.ee

K 10-12 ja 14-16

 

 

 

ORU OSAVALD

Hansuküla tee 2, Linnamäe küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 91001

Reg kood 77001636

e-post: oru@laanenigula.ee

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

Janek Loorens
53005921

janek.loorens@laanenigula.ee

Kokkuleppel
 

Osavallasekretär

 

Kadi Aasküla

472 4350

56688219

kadi.aaskyla@laanenigula.ee

 

T 10-12 ja 14-16

   
Haldur Jaanis Samberk 53234141  jaanis.samberk@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 05.08.-09.08.24; 08.10.-11.10.24; 11.11.-15.11.24

 

TAEBLA OSAVALD

Haapsalu mnt 6, Taebla alevik, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 90801

Reg kood 77001659

e-post: taebla@laanenigula.ee

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

 

Julia Sirkel
53441385

julia.sirkel@laanenigula.ee

Kokkuleppel
Puhkus 22.07-28.07.24; 22.10.-03.11.24, asendab Janek Loorens
 

Registripidaja

Helgi Laug 472 0300 helgi.laug@laanenigula.ee
Kokkuleppel

 

Haldur Jaanis Samberk 53234141 jaanis.samberk@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 05.08.-09.08.24; 08.10.-11.10.24; 11.11.-15.11.24

 

PALIVERE OSAVALD

Raba tn 2, Palivere alevik, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 90802

Reg kood  77001665

e-post: palivere@laanenigula.ee

Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

 

Andrus Eilpuu 53772423  andrus.eilpuu@laanenigula.ee     

Kokkuleppel

 

Registripidaja

Helgi Laug 472 0300 helgi.laug@laanenigula.ee Kokkuleppel

 

 

RISTI OSAVALD

Tallinna mnt 4, Risti alevik, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 90901

Reg kood 77001642

e-post: risti@laanenigula.ee

Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

Rein Kruusmaa
56918607
rein.kruusmaa@laanenigula.ee    

Kokkuleppel

Puhkus 25.06.-12.07.24; 12.08.-19.08.24, asendab Andrus Eilpuu

 

Osavallasekretär

Lilith Raudsepp 517 1750 lilith.raudsepp@laanenigula.ee

T 10-12 ja 14-16

Muul ajal kokkuleppel

 

2024. aastal kinnitatud puhkused

Piirkonnapolitseinikud

Maiko Sirts, telefon 5342 4412

Erika Moskvina, telefon 5332 3122

Kiireloomuliste küsimuste korral palume ühendust võtta hädaabinumbril 112.