LÄÄNE-NIGULA VALLAVALITSUS

 

Aadress Haapsalu mnt 6, Taebla alevik, Lääne-Nigula vald, 90801 Lääne maakond
Üldtelefonid
472 0300
5919 1637
e-post vv@laanenigula.ee
Avatud
E - N   8.00 - 16.30
R   8.00 - 14.00
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kui soovite vallavalitsust, osavallavalitsust või teeninduskeskust külastada väljaspool vastuvõtuaega, siis palun leppige kindlasti ametnikuga eelnevalt kokku.

Konkreetsete ametnike vastuvõtuajad on erinevad.

Lääne-Nigula Vallavalitsuse arvelduskontod:

  • EE021010602005778000 SEB Pank
  • EE722200001120149659 Swedbank
  • Lääne-Nigula Vallavalitsuse viitenumber  990013
  • Registrikood  75038598
  • Tehingupartneri kood 252 101
  • Käibemaksukohustuslase number EE101934800

 

KONTAKTID

 

 

VALLAVANEM

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg
Vallavanem Janno Randmaa 54502460 janno.randmaa@laanenigula.ee

Kokkuleppel


 

MAJANDUS- JA ARENDUSOSAKOND

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg
Majandus- ja arendusosakonna juhataja        
Kultuuri- ja spordinõunik Varje Paaliste 56469191 varje.paaliste@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Oru osavallamajas

Arendusspetsialist Jaanus Tärnov 54840443 jaanus.tarnov@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Keskkonnanõunik Remi Treier 53502844 remi.treier@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Taristunõunik Olev Peetris

504 9561

47 20304

olev.peetris@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Majanduse ja riigihangete nõunik Riho Tipp 5331 7903 riho.tipp@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Haldusspetsialist Andrus Lillemaa 5918 3306 andrus.lillemaa@laanenigula.ee  

 

VALLAKANTSELEI

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg
Vallasekretär Kristi Sadulsepp 53230802 kristi.sadulsepp@laanenigula.ee

E 14-16

Lähetus 28.02-29.02.24

Personalijuht Kairi Seiton 53076824 kairi.seiton@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Lähetus 28.02-29.02.24

Õigusnõunik Andrus Post 5019851 andrus.post@laanenigula.ee

E 10-12

Registripidaja Helgi Laug 59191637 helgi.laug@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Lähetus 14.03.24, asendab Kairi Seiton

Turundus- ja kommunikatsioonispetsialist Helina Laht 56611620 helina.laht@laanenigula.ee Puhkus 26.02-01.03.24; 19.03.24; 25-28.03.24
IT-spetsialist/ Andmekaitsespetsialist Janek Samarajev 53523060 janek.samarajev@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Osavallasekretär

(Kullamaa, Martna ja Risti osavallad)

Lilith Raudsepp

472 4760

517 1750

lilith.raudsepp@laanenigula.ee

Kullamaa osavallamajas

E 10-12 ja 14-16
K 10-12 ja 14-16
Martna osavallamajas
N 10-12 ja 14-16
Risti osavallamajas
T 10-12 ja 14-16
Muul ajal kokkuleppel
 

Osavallasekretär

(Noarootsi, Nõva ja Oru osavallad)

Kadi Aasküla

4724350

56688219

kadi.aaskyla@laanenigula.ee

Noarootsi osavallamajas

E 14-16 
N kokkuleppel
Nõva osavallamajas
K 10-12 ja 14-16
Oru osavallamajas
T 10-12 ja 14-16

 

EELARVE- JA RAAMATUPIDAMISOSAKOND

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg
Finantsjuht Merilin Saska 5326 4977 merilin.saska@laanenigula.ee

Puhkus 19.02.-23.02.24, asendab Enely Tamm

Pearaamatupidaja Enely Tamm 473 5054 enely.tamm@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Vanemraamatupidaja Evi Peterson 479 5322 evi.peterson@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Vanemraamatupidaja Marika Kõiv 472 4654 marika.koiv@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Vanemraamatupidaja Mare Nõupuu 472 4657 mare.noupuu@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Vanemraamatupidaja Reet Kuldmeri 472 5046 reet.kuldmeri@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

SOTSIAALHOOLEKANDE OSAKOND

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg
Sotsiaalhoolekande osakonna juhataja Tuuli Varik 5919 4936 tuuli.varik@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-12 ja 14-16

Lastekaitse spetsialist

(Palivere, Risti, Martna, Kullamaa)

Anette Seiton 529 2463  anette.seiton@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkus 11.03-22.03.24, asendab Riine Tomingas

Lastekaitse spetsialist

(Taebla, Oru, Noarootsi, Nõva)

Riine Tomingas 5302 3163 riine.tomingas@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Sotsiaaltöö spetsialist

(Risti ja Oru osavald)

Epp Nelis 5341 6266 epp.nelis@laanenigula.ee
E 10-12 ja 14-16
Oru osavallamajas
K 10-12 ja 14-16
Risti osavallamajas

Sotsiaaltöö spetsialist

(Martna ja Kullamaa osavald)

Heidy Koch 5620 4344 heidy.koch@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14- 16 Kullamaa osavallamajas

K 10-12 ja 14-16 Martna osavallamajas

Puhkus 26.02-01.03.24, asendab Maire Koppelmaa

Sotsiaaltöö spetsialist

(Nõva ja Noarootsi osavald)

Maire Koppelmaa 518 7159 maire.koppelmaa@laanenigula.ee

E 9-14 Noarootsi osavallamajas

muul ajal kokkuleppel

K 9-14 Nõva osavallamajas

muul ajal kokkuleppel

Puhkus 04.03-08.03.24, asendab Heidy Koch

Sotsiaaltöö spetsialist

(Palivere ja Taebla osavald)

Maia Kõrvemaa 526 8113 maia.korvemaa@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

K 10-14 Taebla vallamajas

Vastuvõtt eelneva kokkuleppe alusel

K 14-16 Palivere Raamatukogus

 

EHITUS- JA PLANEERIMISOSAKOND

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Ehitus- ja planeerimisosakonna juhataja

Heikki Salm
51910519

heikki.salm@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16
K 10-12 ja 14-16
 

Maanõunik

  473 5056  
E 10-12 ja 14-16
K 10-12 ja 14-16

 

Ehitus- ja planeerimisnõunik

Nõva ja Noarootsi osavallad

 

Marika Meister 472 4354 marika.meister@laanenigula.ee

E 10-12 ja 14-16

Noarootsi osavallamajas

K 10-12 Kokkuleppel

Nõva osavallamajas kokkuleppel

Ehitus- ja planeerimisnõunik

Taebla, Palivere ja Oru osavallad

 

Marje Hiiesalu

472 0304

marje.hiiesalu@laanenigula.ee
E 10-12 ja 14-16
K 10-12 ja 14-16
 

 

Ehitus- ja planeerimisnõunik

Risti, Kullamaa ja Martna osavallad

Kaarel Salus 54460165 kaarel.salus@laanenigula.ee
Aeg leppida eelnevalt kokku
 
T 10-12 ja 14-16 Martna osavallamajas
K 10-12 ja 14-16 Kullamaa osavallamajas
N 10-12 ja 14-16 Risti osavallamajas
 

 

HARIDUSOSAKOND

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Haridusosakonna juhataja

Solveig Edasi     
5668 1667               
solveig.edasi@laanenigula.ee
E 10-12 ja 14-16
K 10-12 ja 14-16 
Haridusspetsialist

Ave-Piia Rohtla

5341 3660 ave-piia.rohtla@laanenigula.ee
E 10-12 ja 14-16
K 10-12 ja 14-16
Lähetus 16.04

 

 

HARIDUSOSAKONNA TUGITEENUSTE KESKUS

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Juhtivspetsialist

Anni Paaliste

53605521

 

anni.paaliste@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Sotsiaalpedagoog

Risti Põhikool 

Kaidi Silver-Schöbe
 

kaidisilverschoebe@hotmail.com

Kokkuleppel

 

Sotsiaalpedagoog
Taebla kool, Taebla Lasteaed
 Ave Bachman   ave.bachman@laanenigula.ee Kokkuleppel  

Sotsiaalpedagoog

Oru Kool, Kullamaa Keskkool ja Martna Põhikool

Karl Peetris 53611057
 karl.peetris@laanenigula.ee
Kokkuleppel  

Koolipsühholoog

Palivere Põhikool ja Noarootsi Kool 

Inge Peterson 57705505 inge.peterson@laanenigula.ee

Kokkuleppel

 

 

Koolipsühholoog Ukraina lastele

Taebla Kool, Nõva Kool, Kullamaa Keskkool, Noarootsi Kool, Lääne-Nigula Lasteaiad

Olena Trokhymchuk    olena.trokhymchuk@laanenigula.ee Kokkuleppel  

Logopeed

Oru Kool 

Tiina Muld   tiina.muld@laanenigula.ee

Kokkuleppel

 

Logopeed

Palivere Põhikool, Palivere Lasteaed 

Aime Porri   aime.porri@laanenigula.ee

Kokkuleppel

 
Eripedagoog
Linnamäe Lasteaed, Risti Lasteaed, Kullamaa Lasteaed
Rita Liiv   rita.liiv@laanenigula.ee  Kokkuleppel  

Eripedagoog 

Risti Põhikool, Kullamaa Keskkool

      Kokkuleppel

 

Eripedagoog 

Taebla Lasteaed, Noarootsi Kool

Kristi Haggi  

 kristi.haggi@laanenigula.ee

Kokkuleppel

 

Eripedagoog

Martna Põhikool, Martna Lasteaed

Margit Kremer   margit.kremer@laanenigula.ee Kokkuleppel

Eripedagoog 

Oru Kool 

Johanna Raudkivi   johanna.raudkivi@laanenigula.ee 

Kokkuleppel

Koolipsühholoog

Oru Kool

Merili Reimer   merili.reimer@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Nõustaja

Taebla Kool

Birgita Volmer   birgita.volmer@laanenigula.ee Kokkuleppel  

Eripedagoog

Taebla Kool

Stella Rehkalt  

stella.rehkalt@laanenigula.ee

Kokkuleppel  

 

KULLAMAA OSAVALD

Vallamaja, Kullamaa küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 90701

Üldtelefon: 472 4760

Reg kood: 77000602

e-post: kullamaa@laanenigula.ee

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

 

Katrin Viks

472 4762

5380 3207

katrin.viks@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Osavallasekretär

Lilith Raudsepp

472 4760

517 1750

lilith.raudsepp@laanenigula.ee
E 10-12 ja 14-16
K 10-12 ja 14-16
Haldur Jüri Roost

472 4764

5656 8373

jyri.roost@laanenigula.ee
 

 

 

 

MARTNA OSAVALD

Vallamaja, Martna küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 90601

Üldtelefon: 472 5041

Reg kood: 77000619

e-post: martna@laanenigula.ee

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

Karl Kalamees 53447140 karl.kalamees@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Puhkusel 19.02-03.03, asendab Katrin Viks

Osavallasekretär

 

Lilith Raudsepp

472 5041

lilith.raudsepp@laanenigula.ee
N 10-12 ja 14-16
 

 

Haldur

Enno Heinaste

472 5047

enno.heinaste@laanenigula.ee  

 

 

NOAROOTSI OSAVALD

Pürksi keskus 9, Pürksi küla/Birkas, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 91201

Üldtelefon: 472 4350

Reg kood: 77000594

e-post: noarootsi@laanenigula.ee

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

Aivo Hirmo
5096190

aivo.hirmo@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Osavallasekretär

Kadi Aasküla

4724350

56688219

kadi.aaskyla@laanenigula.ee

E 14-16 
N kokkuleppel

 

 

Osmussaare saarevaht

Rita Koppel 56655777       rita@osmussaar.ee  

 

NÕVA OSAVALD

Kooli, Nõva küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 91101

Üldtelefon: 472 4670

Reg kood: 77000625

e-post: nova@laanenigula.ee

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

 Aivi Heinleht
4724672
5299364

 aivi.heinleht@laanenigula.ee

Kokkuleppel

Osavallasekretär

Kadi Aasküla 4724670

kadi.aaskyla@laanenigula.ee

K 10-12 ja 14-16

 

 

 

ORU OSAVALD

Hansuküla tee 2, Linnamäe küla, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 91001

Reg kood 77001636

e-post: oru@laanenigula.ee

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanema kohusetäitja

Aivi Heinleht
53005921

aivi.heinleht@laanenigula.ee

Kokkuleppel
 

Osavallasekretär

 

Kadi Aasküla

472 4350

56688219

kadi.aaskyla@laanenigula.ee

 

T 10-12 ja 14-16

   

 

TAEBLA OSAVALD

Haapsalu mnt 6, Taebla alevik, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 90801

Reg kood 77001659

e-post: taebla@laanenigula.ee

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

 

Julia Sirkel
53441385

julia.sirkel@laanenigula.ee

Kokkuleppel
Puhkus 19.02.-03.03.24, asendab Andrus Eilpuu
 

Registripidaja

Helgi Laug 472 0300 helgi.laug@laanenigula.ee
Kokkuleppel

 

 

PALIVERE OSAVALD

Raba tn 2, Palivere alevik, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 90802

Reg kood  77001665

e-post: palivere@laanenigula.ee

Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

 

Andrus Eilpuu 53772423  andrus.eilpuu@laanenigula.ee      Kokkuleppel

 

Registripidaja

Helgi Laug 472 0300 helgi.laug@laanenigula.ee Kokkuleppel

 

 

RISTI OSAVALD

Tallinna mnt 4, Risti alevik, Lääne-Nigula vald, Lääne maakond 90901

Reg kood 77001642

e-post: risti@laanenigula.ee

Ametikoht Teenistuja nimi Telefon E-post Vastuvõtuaeg

Osavallavanem

Rein Kruusmaa
56918607
rein.kruusmaa@laanenigula.ee     Kokkuleppel
 

Osavallasekretär

Lilith Raudsepp 517 1750 lilith.raudsepp@laanenigula.ee

T 10-12 ja 14-16

Muul ajal kokkuleppel

 

2023. aastal kinnitatud puhkused

Piirkonnapolitseinikud

Maiko Sirts, telefon 5342 4412

Erika Moskvina, telefon 5332 3122

Kiireloomuliste küsimuste korral palume ühendust võtta hädaabinumbril 112.