1.12.21

2021

  • Ülle Schönberg, pikaajalise pühendunud töö eest rannarootsi kultuuritraditsioonide arendamisel ning Noarootsi kultuurielu korraldamisel
  • Eve Tamm-Hinno, Oru piirkonna kogukonnaelu arendamise, ajaloomaterjalide kogumise ning talletamise eest
  • Ülle Heinleht, pikaajalise Nõva kandi eakate vabaajategevuste korraldamise eest
  • Tiina Proosväli, tänuväärse pühendunud  töö eest perearstina  Noarootsi ja Nõva piirkonnas
  • Maiu Kallas, Palivere piirkonna ettevõtluse ja kogukonnaelu edendamise eest
  • Hiie Tiisler, tänuväärse pühendunud töö eest perearstina Martna ja Kullamaa piirkonnas
  • Villu Jerve, pikaajalise pühendunud töö eest elamumajanduse valdkonnas Taebla piirkonnas
  • Mati Kallemets, pühendunud ja sihikindla töö eest Palivere Turismi- ja Spordikeskuse arendamisel;
  • Toivo Paas, pikaajalise ettevõtluse arendamise eest Palivere piirkonnas
  • Kalle Saar, tänuväärse töö ja isikliku eeskuju eest Taebla piirkonna arendamisel
  • Indrek Loorens, Linnamäe Lihatööstuse eduka laiendamise ja arendamise eest
  • Silvi Rehkalt, pikaajalise Ohtla kogukonna koostöö eestvedamise eest
  • Meelis Tomson, olulise panuse eest täiskasvanute vabaaja tegevuste mitmekesistamisel
  • Helve-Marge Ütsik, pikaajalise rahvusliku käsitöövaldkonna edendamise eest

 

2020

  • Margus Kasterpalu, Saueaugu teatritalu arendamise ja valla hea maine kujundamise eest
  • Loit Lepalaan, Kullamaa kihelkonna kultuuriloo edendamise ja talletamise eest
  • Lii Kalm, pikaajalise pedagoogilise töö, rannarootsi kultuuriloo tutvustamise ja piirkonna hea maine kujundamise eest
  • Silvi Koppelmaa, pikaajalise Nõva kandi kultuuripärandi kogumise ja talletamise eest
  • Kaja Avila, pikaajalise muusikahariduse andmise eest Taebla koolis ning koorilaulu traditsiooni hoidmise ja arendamise  eest
  • Erki Rüsse, Palivere piirkonna ettevõtluse arendamise ning valla hea maine kujundamise eest
  • Rutt Lillepea, kodanikuühiskonna arendamise ja kogukonna ühistegevuste korraldamise eest
  • Devin Patrick Black, Noarootsi koolis inglise keele õppe arendamise ja eduka läbiviimise eest
  • Aino Suurpalu, pikaajalise sotsiaalhoolekande töö eest Palivere piirkonnas
  • Helju Staal,  kogukonna kultuuripärandi kogumise ning Kuijõe küla ajalooraamatute koostamise eest
  • Vjatšeslav Rätsepp, Noarootsi piirkonna ettevõtluse arendamise ning valla hea maine kujundamise eest
  • Milvi Kaen, pikaajalise kultuuri- ja kogukonnatöö edendamise eest Rõude piirkonnas
  • Kenneth Nyholm, kogukonna ühistegevuste korraldamise ning Noarootsi piirkonna hea maine kujundamise eest

 

2019

  • Tiit Seiton, noorte huvitegevuse ja maadlusspordi arendamise ning Martna piirkonna positiivse maine kujundamise eest.
  • Küllike Valk, Martna koguduse ja kogukonna ühistegevuste korraldamise ning piirkonna positiivse maine kujundamise eest.
  • Teet Kuusemaa, ettevõtluse arendamise ja Martna piirkonna positiivse maine kujundamise eest.
  • Aili Ansel, Kullamaa raamatukogu tegevuse arendamise ja pikaajalise kohaliku kultuuripärandi tutvustamise eest.
  • Ivika Eller, mittetulundusliku tegevuse edendamise, Noarootsi käsitöökoja ja tekstiilkäsitööklassi rajamise, rannarootsi kultuuripärandi väärtustamise ning piirkonna positiivse maine kujundamise eest.
  • Marika Adman, mittetulundusliku tegevuse edendamise, Noarootsi käsitöökoja ja tekstiilkäsitööklassi rajamise, rannarootsi kultuuripärandi väärtustamise ning piirkonna positiivse maine kujundamise eest.
  • Erlend Kotkas, ettevõtluse edendamise, töökohtade loomise ning Noarootsi haridus- ja kultuuritegevuse toetamise eest.
  • Lea Lai, pikaajalise kodanikuühiskonna arendamise eest Läänemaal ja Piirsalus.
  • Anne Heimann, piirkonna koduloo uurimise, Risti ajalooraamatu koostamise ja pikaajalise pedagoogilise töö eest Risti põhikoolis.
  • Urmas Sepp, ettevõtluse arendamise ning Rehemäe ja Kuke külade sihikindla omaalgatuse eestvedamise eest.
  • Koit Uus, Oru vana koolihoone renoveerimise ja Oru piirkonna arengut toetavate tegevuste eest.
  • Tarmo Küla, valla positiivse maine kujundamise ning pikaajalise ettevõtluse arendamise eest Oru piirkonnas.
  • Reet Kaar, pikaajalise tegevuse eest omavalitsuse- ja raamatukogutöös ning olulise panuse eest Palivere kogukonna ühistegevustesse.
  • Urmas Tingas, valla positiivse maine kujundamise ning pikaajalise ettevõtluse arendamise eest Palivere piirkonnas.
  • Kaido Sasse, valla positiivse maine kujundamise ning pikaajalise ettevõtluse arendamise eest Taebla piirkonnas.
  • Asta Kõlamets, Taebla piirkonna eakate ühistegevuste korraldamise ning Taebla ajalugu käsitleva raamatu koostamise eest.
  • Arne Kivistik, pikaajalise tegevuse eest Nõva piirkonna maastikuväärtuste tutvustamisel ning olulise panuse eest Nõva kogukonna ühistegevustesse.