25.06.19

 

2019

Siim Luiga, Läänemaa Ühisgümnaasium, 11. kl õpilane 
Argo Klopman, Tallinna Tehnikakõrgkool, elektritehnika eriala bakalaureuseõppe 1. kursuse üliõpilane 
Carmen Treu, Tartu Ülikool, inglise keele ja kirjanduse eriala bakalaureuseõppe 1. kursuse üliõpilane
Eleri-Kristel Kuimet, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, koorijuhtimise eriala bakalaureuseõppe 3. kursuse üliõpilane 
Erki Mitman, Tallinna Ülikool, kehakultuuri eriala bakalaureuseõppe 1. kursuse üliõpilane
Helina Meister, Tallinna Ülikool, andragoogika eriala bakalaureuseõppe 1. kursuse üliõpilane 
Anne-Mai Melles, Audentese Spordigümnaasium, 9. kl õpilane 
Kristiina Kisler, Tartu Ülikool, rootsi keele ja kirjanduse eriala bakalaureuseõppe 1. kursuse üliõpilane
Kätlin Reinik, Tallinna Ülikool, pedagoogika (bioloogia, geoökoloogia) eriala bakalaureuseõppe 3. kursuse üliõpilane 
Mario Konks, Läänemaa Ühisgümnaasium, 11. kl õpilane
Meelis Mattisen, Haapsalu Kutsehariduskeskus, tisleri eriala kutsekeskharidusõppe 1. kursuse õpilane 
Siim Silk, Eesti Maaülikool, metsamajanduse eriala magistriõppe 1. kursuse üliõpilane 
Tom-Tristan Ots, Tallinna Tehnikaülikool, mehhatroonika eriala bakalaureuseõppe 3. kursuse üliõpilane
 
2018
Kätlin Reinik, Tallinna Ülikool, pedagoogika (bioloogia, geoökoloogia) eriala bakalaureuseõppe 2. kursuse üliõpilane
Tom-Tristan Ots, Tallinna Tehnikaülikool, mehhatroonika eriala bakalaureuseõppe 2. kursuse üliõpilane
Martin Torim, Sisekaitseakadeemia, politseiteenistuse rakenduskõrgharidusõppe piirivalve suuna 1. kursuse üliõpilane 
Joonas Järve, Tartu Ülikool, loodus- ja täppisteaduste valdkonna matemaatika eriala bakalaureuseõppe 2. kursuse üliõpilane
Rahel Rae, Eesti Maaülikool, loodusturismi eriala 1. kursuse üliõpilane 
Mikk Räli, Tallinna Tehnikaülikool, majandusteaduskonna logistika eriala bakalaureuseõppe 3. kursuse üliõpilane 
Lisette Undo, Noarootsi Kool, 6. klassi õpilane
Andres Kirsipuu, Eesti Maaülikool, tootmistehnika eriala magistriõppe 1. aasta üliõpilane 
Greete Korjus, Tallinna Tehnikaülikool, inseneriteaduskonna elektroenergeetika energiakaubanduse eriala magistriõppe 2. aasta üliõpilane 
Carmen Korjus, Tallinna Tehnikaülikool, inseneriteaduskonna elektroenergeetika ja mehhatroonika eriala bakalaureuseõppe 1. kursuse üliõpilane
Kristiina Keskküla, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, rahvusliku ehituse eriala rakenduskõrghariduseõppe 3. kursuse üliõpilane