21.11.18

 

Koolieelsed lasteasutused

Lääne-Nigula vallas on 8 lasteaeda- neist 6 on iseseisvad asutused ja kaks lasteaeda tegutsevad ühendatud lasteaed-põhikoolina. Lasteaiatoit on valla lasteaedades käivatele Lääne-Nigula lastele tasuta.

Meie lasteaiad on:

 

Taebla Lasteaed   

Aadress: Lasteaia tn 11, Taebla alevik, Lääne-Nigula vald

Telefon: 479 6530
E-post: taebla.lasteaed@laanenigula.ee
Direktor: Vilja Raamat

Taebla Lasteaia põhimäärus

Lasteaia kohatasu

 

Palivere Lasteaed Piibeleht

Aadress: Raba tn 2, Palivere alevik, Lääne-Nigula vald

Telefon: 472 4206
E-post: palivere.lasteaed@laanenigula.ee
Kodulehekülg
Direktor: Kerda Ledis, telefon 521 3932

Palivere Lasteaed Piibeleht põhimäärus

Lasteaia kohatasu

 

Linnamäe Lasteaed 

Aadress: Kooli tee 10, Linnamäe, Lääne-Nigula vald

Telefon: 479 5425

E-post: linnamae.lasteaed@laanenigula.ee
Direktor: Marika Prik

Linnamäe Lasteaia põhimäärus

Lasteaia kohatasu

 

Risti Lasteaed 

Aadress: Tallinna mnt 6, Risti alevik, Lääne-Nigula vald

Telefon: 473 5059

E-post: risti.lasteaed@laanenigula.ee
Direktor: Aili Randalu

Risti Lasteaia põhimäärus

Risti Lasteaia kodukord

Lasteaia kohatasu

 

Kullamaa Lasteaed 

Aadress: Kullamaa, Lääne-Nigula vald

Telefon: 477 5757

E-post: kullamaa.lasteaed@laanenigula.ee
Direktor: Imbi Post

Kullamaa Lasteaia põhimäärus

Lasteaia kohatasu

 

Martna Lasteaed 

Aadress: Martna, Lääne-Nigula vald

Telefon: 479 2621

E-post: martna.lasteaed@laanenigula.ee
Direktor: Marju Kasterpalu

Martna Lasteaia põhimäärus

Lasteaia kohatasu

 

Noarootsi Kool (lasteaed)

Aadress: Pürksi, Lääne-Nigula vald

Telefon: 474 1163

E-post: lasteaed@ng.edu.ee
Direktor: Mare Tereping

 
 

Nõva Kool (lasteaed)

Aadress: Nõva, Lääne-Nigula vald

Telefon: +372 47 20 585

E-post: nova.kool@laanenigula.ee
Direktor: Peeter Kallas