20.10.20
20.10.20

 

 

Tule meile, päriselt!

Kaunid liivarannad, soomassiivid, ulatuslikud põllumaad, tegusad inimesed- igal paikkonnal oma lugu ja traditsioonid. 

Kaugel linnakärast ja samas nii lähedal!

Tallinn on parajalt kaugel ja maakonnakeskus Haapsalu üsna lähedal!

Meie 115 küla pakuvad mitmeid võimalusi oma kodu rajamiseks neile, kellele meeldib tasakaalukas, maalähedane elulaad, kuid soovi korral saab pooleteisetunnise sõiduajaga sukelduda linnamelusse!

Linlikuma eluviisi soovijad leiavad endale sobiva kodu Taeblas, Paliveres, Ristil ja Linnamäel!

Kodulähedased igapäevaeluks vajalikud teenused- igast  valla maismaapunktist jõuab mõnekümne minutiga lähima raamatukoguni, lasteaiani, koolini, noortekeskuseni!

Mitmekesist tööhõivet pakkuvad võimalused- kodukontor või büroopinnad kaugtööks, väiksemad ja suuremad erinevate tegevusaladega  ettevõtted! Arenevad tootmisalad ootavad ettevõtlikke inimesi!

Üle Eesti tuntud ettevõtetest asuvad meil Rannarootsi Lihatööstus, Linnamäe Lihatööstus, Roosta Puhkeküla, Mullo Transport, AS Pal-Klaas, AS Cipax, AS Tradex, Dirhami Kalakohvik, Tammejuure Mahetalu ja paljud teised.

Meie valda läbib 25 km ulatuses endist raudteetammi mööda kulgev Turba-Haapsalu tervisetee, mida mööda on soovi korral võimalik sõita rattaga Turbasse rongi peale või Haapsallu merd ja kultuuri nautima. Valda läbivad eurovelo rattateed ja rannikuala matkatee, Nõvalt aga algavad mitmed Eestist läbivad matkarajad.

Kui tekib küsimusi, võta palun julgesti ühendust vv@laanenigula.ee!

 

VALLAVÕIM

Taeblas asuvasse vallamajja võid alati helistada telefonil, 472 0300 või saates e-kirja aadressil vv@laanenigula.ee

Palju vajalikku infot saab kodulehelt www.laanenigula.ee või Facebookis

Lääne-Nigula valla juhid on volikogu esimees Neeme Suur ja vallavanem Mikk Lõhmus, telefon 5119343, mikk.lohmus@laanenigula.ee

Selleks, et vallamaja kellegi jaoks kaugeks ei jääks on meil moodustatud neli osavallavalitsust- Noarootsi, Nõva, Martna ja Kullamaa- ning kaks teeninduskeskust- Linnamäe ja Risti.

Ametnike kontaktid leiad koduleheküljelt