« Tagasi

Alates 3. maist töötavad kõik valla raamatukogud oma igapäevastel lahtiolekuaegadel.

Valla raamatukogude töökorraldus 

Alates 3. maist töötavad kõik  valla  raamatukogud  oma igapäevastel lahtiolekuaegadel.

Raamatukogu ruumides tuleb külastajal kanda kaitsemaski või  katta nina ja suu ning pöörata tähelepanu hajutatusele ehk 2+2 reeglile.

Samaaegselt raamatukogude avamisega jätkub ka kontaktivaba laenutus ja tagastus. Raamatute kontaktivabaks tagastamiseks on mugav kasutada tagastuskaste.

Raamatukogu üritusi ei ole endiselt siseruumides võimalik korraldada.

3. maist saab taas kasutada ka postiteenust Taebla, Risti, Oru, Nõva, Rõude ja Martna raamatukogudes.

Raamatukogude kontaktid:

Nõva haruraamatukogu- tel 4720588; nova.raamatukogu@laanenigula.ee

Oru haruraamatukogu- tel 4724655; oru.raamatukogu@laanenigula.ee

 Taebla raamatukogu- tel 4796591; taebla.raamatukogu@laanenigula.ee

Palivere haruraamatukogu- tel 4794358; palivere.raamatukogu@laanenigula.ee

 Risti haruraamatukogu- tel 4725508; risti.raamatukogu@laanenigula.ee

 Kullamaa raamatukogu- tel 4775756; kullamaa.raamatukogu@laanenigula.ee

 Liivi raamatukogu- tel 4764121; liivi.raamatukogu@laanenigula.ee

 Rõude haruraamatukogu- tel 4779580; 56235420; roude.raamatukogu@laanenigula.ee

 Martna raamatukogu- tel  4792683; martna.raamatukogu@laanenigula.ee

 Noarootsi raamatukogu- tel 4724357; noarootsi.raamatukogu@laanenigula.ee

 Raamatukogude lahtiolekuajad on leitavad valla kodulehelt:

https://www.laanenigula.ee/raamatukogud