Lääne-Nigula vallas asuvad raamatukogud

 

LÄÄNE-NIGULA VALLA RAAMATUKOGU

Taebla raamatukogu, ametliku nimega Lääne-Nigula valla Raamatukogu on Lääne-Nigula Vallavalitsuse hallatav asutus, millel on vallaraamatukogu staatus ja mis täidab ühtlasi valla keskraamatukogu ülesandeid valla halduspiirkonna teistele haruraamatukogudele.

Direktor Ruth Randoja

Lasteaia tn 11, Taebla alevik
Telefon: 479 6591
e-post: taebla.raamatukogu@laanenigula.ee
Kodulehekülg

Avatud
E 13–17 T 13–19 K suletud
N 9.30–15,  R 9.30-14   


Oru haruraamatukogu     
Linnamäe küla
Tel: 472 4655
E-post: oru.raamatukogu@laanenigula.ee
Avatud:
E ja K 9 –17;  T ja N 13–19; R, L, P suletud
Raamatukogu töötaja Kaja Puusepp


Palivere haruraamatukogu
Raba 2, Palivere
Tel: 479 4358
Avatud:
E 12–19; T-N 9–17
E-post: palivere.raamatukogu@laanenigula.ee
Raamatukogu töötaja Diana Ots


Risti haruraamatukogu
Lõuna tn 4, Risti alevik

Tel: 472 5508

Avatud:
E ja K  10-16
T ja N  10-18
E-post: risti.raamatukogu@laanenigula.ee
Raamatukogu töötaja Varje Jaer-Eer

 

Nõva haruraamatukogu

Nõva küla, Kooli (koolimajas)
Tel: 472 0588
Avatud:

E-K 9-15, N 11-18

E-post: nova.raamatukogu@laanenigula.ee

Raamatukogu töötaja Irmeli Alt

 

KULLAMAA RAAMATUKOGU

Goldenbecki maja, Kullamaa küla

Tel:  477 5756

e-post: kullamaa.raamatukogu@laanenigula.ee

Direktor Aili Ansel

Avatud: E,T N 10-16, K 11-18, R 10-15

Kullamaa Raamatukogu põhimäärus

 

LIIVI RAAMATUKOGU

Liivi küla

Tel: 476 4121

e-post: liivi.raamatukogu@laanenigula.ee

Direktor Helme Vendel

Avatud: K,N R 10-17, T 11-18, L 10-14

Liivi Raamatukogu põhimäärus

 

MARTNA RAAMATUKOGU

Martna küla

Tel: 479 2683

e-post: martna.raamatukogu@laanenigula.ee

Direktor Anu Huusi 

Avatud: E,K,R 09.30-12.30 / 13:00-16:30 

Martna Raamatukogu põhimäärus

 

RÕUDE HARURAAMATUKOGU 

Tel: 477 9580 

e-post: roude.raamatukogu@laanenigula.ee

Raamatukoguhoidja Janet Peet
Avatud: T - N 11.30-16 ja R, L 11.30-14

 

NOAROOTSI RAAMATUKOGU

Pürksi küla / Birkas Pürksi keskus 9
Tel: 472 4357 ja 479 3560

e-post: noarootsi.raamatukogu@laanenigula.ee

Avatud:  Pürksis E kell 9-16.30, T kell 9-16.30, N kell 9-16.30, R kell 9-14

Sutlepas K kell 14–17

Direktor Serli Heeringas

Noarootsi raamatukogu põhimäärus