OSAVALLAKOGUD

28.01.22

 

Osavallakogu on valla ühe piirkonna elanike esinduskogu. Osavallakogud moodustatakse valla erinevate piirkondade huvide paremaks arvestamiseks kohaliku omavalitsuse ülesannete täitmisel. Osavallakogude moodustamise alused, pädevuse ja töökorralduse Lääne-Nigula vallas sätestab ühinemislepingOsavallakogude koosolekute protokollid koos lisadega ja otsused on leitavad Lääne-Nigula valla dokumendiregistris Delta. 

 

Nõva Osavallakogu

  • Esimees: Aivar Oruste
  • Aseesimees: Ülle Heinleht
  • Liikmed: Peeter Kallas, Urmas Õuemaa, Ivo Karindi, Kaidi Silver-Schöbe, Kalle Orumaa, Virve Tauts, Inge Teslikova

Nõva osavalla põhimäärus

Nõva Osavallakogu protokollid

 

Kullamaa Osavallakogu

  • Esimees: Tenno Laanemets
  • Aseesimees: Marek Topper
  • Liikmed: Jaanus Ratas,Einar Pärnpuu, Ago Kirsipuu, Riina Gilden, Jüri Ott, Anneli Riisalu, Liina Meta Kuuskman

Kullamaa osavalla põhimäärus

Kullamaa osavallakogu protokollid

 

Martna Osavallakogu

  • Esimees: Tanel Tiisler
  • Aseesimees: Oliver Tammemägi
  • Liikmed: Hardi Rehkalt, Marge Kanna, Lidya Tee, Maie Kliss, Mehis Söötmaa, Indrek Urbas, Reio Altmeri

Martna osavalla põhimäärus

Martna osavallakogu protokollid

 

Noarootsi Osavallakogu

  • Esimees: Laine Belovas
  • Aseesimees: Andero Paalvelt
  • Liikmed:  Erlend Kotkas, Ebekai Härm, Üllar Neemrand, Laine Belovas, Andero Paalvelt, Toomas Tammeorg, Uku Tulev, Kenneth Johannes Nyholm, Kairo Kivi

Noarootsi osavalla põhimäärus

Noarootsi osavallakogu protokollid

 

Taebla Osavallakogu      (kaart)

  • Esimees: Jaanus Mägi
  • Aseesimees: Arvo Ninn
  • Liikmed: Mikk Lõhmus, Andres Kampmann, Gertu Lorents,  Martin Loorits, Andrus Post, Eha Grossev, Malle Sepp

Taebla osavalla põhimäärus

Taebla osavallakogu protokollid

 

Risti Osavallakogu  

  • Esimees: Kaido Rehkalt
  • Aseesimees: Lea Lai
  • Liikmed: Neeme Suur,Elvo Leppmaa, Kaja Rüütel, Sven Köster, Margus Ojamäe, Urmas Sepp,Hannely Jalakas

Risti osavalla põhimäärus

Risti osavallakogu protkollid

 

Palivere Osavallakogu  

  • Esimees: Risto Roomet
  • Aseesimees: Aivi Aasmäe
  • Liikmed: Kadri Lukk, Andrus Eilpuu, Mati Kallemets, Urmas Muld, Rivo Reinsalu, Heneli Leesik, Jaan Piirak

Palivere osavalla põhimäärus

Palivere osavallakogu protokollid

 

Oru Osavallakogu  

  • Esimees: Elle Ljubomirov
  • Aseesimees: Janek Loorens
  • Liikmed: Lauri Lilleoks, Argo Kliss, Eve Tamm-Hinno, Ahto Lääts, Renek Loorens, Ike Lilleorg, Renno Silde

Oru osavalla põhimäärus

Oru osavallakogu protokollid