Koosseis

 

Lääne-Nigula Vallavolikogu on valimisõiguslike vallakodanike poolt valitud kõrgeim võimuorgan vallas. Koosseis valiti neljaks aastaks 17. oktoobril  2021.  

Valimistulemuste alusel jaotusid kohad 25-liikmelises volikogus järgmiselt:

Valimisliit Tugevad Kogukonnad  7                           
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond 5
Eesti Keskerakond 5
Valimisliit Tegusalt Tulevikku 4
Eesti Reformierakond 4

 

Volikogu esimees on  Mikk Lõhmus (VL Tugevad Kogukonnad)

Volikogu aseesimees on  Hardi Rehkalt (Eesti Konservatiivne Rahvaerakond)

Volikogu aseesimees on Jaanus Ratas (Eesti Reformierakond)

 

VALLAVOLIKOGU LIIKMED

 

 e-post:   volikogu@laanenigula.ee

Ees- ja perekonnanimi      

Telefon             

E-post

Valimisnimekiri                                                
Ülle Heinleht

5160 241

ylle.heinleht@laanenigula.ee
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Andrus Eilpuu

 

andrus.eilpuu@laanenigula.ee

VL Tugevad Kogukonnad
Andres Kampmann   andres.kampmann@laanenigula.ee

Eesti Keskerakond

Janek Loorens    5646 1410 janek.loorens@laanenigula.ee Eesti Keskerakond
Ago Kirsipuu   5086 570 ago.kirsipuu@laanenigula.ee VL Tugevad Kogukonnad
Argo Kliss    5078 673 argo.kliss@laanenigula.ee Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Erlend Kotkas    5698 7277 erlend.kotkas@laanenigula.ee Eesti Keskerakond
Tenno Laanemets

5650 2233

tenno.laanemets@laanenigula.ee

VL Tugevad Kogukonnad
Lea Lai

5691 7271

lea.lai@laanenigula.ee

Eesti Reformierakond

Elvo Leppmaa

 

  Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
volitused peatatud 08.02.2023
Ahto Lääts 5615 8422  ahto.laats@laanenigula.ee Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Lauri Lilleoks

5343 0708

lauri.lilleoks@laanenigula.ee

Eesti Keskerakond
Elle Ljubomirov

5615 9260

elle.ljubomirov@laanenigula.ee

Eesti Reformierakond

Gertu Lorents

5664 8676

gertu.lorents@laanenigula.ee

VL Tugevad Kogukonnad
Kadri Lukk

5349 9039

kadri.lukk@laanenigula.ee

VL Tugevad Kogukonnad
 

Mikk Lõhmus

5119 343

mikk.lohmus@laanenigula.ee

VL Tugevad Kogukonnad

Arvo Ninn

5067 521

arvo.ninn@laanenigula.ee

VL Tegusalt Tulevikku

Aivar Oruste

5100 755

aivar.oruste@laanenigula.ee

VL Tegusalt Tulevikku
 

 

 

 

Einar Pärnpuu

5058 924

einar.parnpuu@laanenigula.ee

VL Tugevad Kogukonnad
Jaanus Ratas

5340 0057

jaanus.ratas@laanenigula.ee

Eesti Reformierakond
Hardi Rehkalt

5158 237

hardi.rehkalt@laanenigula.ee

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Kaido Rehkalt

5257 878

kaido.rehkalt@laanenigula.ee

Eesti Keskerakond

Risto Roomet

5626 0387

risto.roomet@laanenigula.ee

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Neeme Suur

5072 228

neeme.suur@laanenigula.ee

VL Tegusalt Tulevikku

Oliver Tammemägi

5621 1069

oliver.tammemagi@laanenigula.ee

VL Tegusalt Tulevikku
 

Marek Topper

5063 960

marek.topper@laanenigula.ee

Eesti Reformierakond