Abi pakkumine Ukraina kodanikele

  • Info majutamise, toimetuleku ja esmase abi kohta Lääne-Nigula vallas:

Katrin Viks, tel. +372 5380 3207, katrin.viks@laanenigula.ee

 

Riigi info:

 

Abi- ja nõustamistelefonid:

  • 1247 Riigiinfo telefon (välismaa kõnekaardiga helistades +372 600 1247)
  • 1220 Perearsti nõuandetelefon (välismaa kõnekaardiga helistades +372 634 6630)
  • 112   Erakorraline meditsiiniabi (kiirabi) ning Politsei ja Päästeamet 
  • 116 111 Abi lastele ja laste teemal ööpäevaringselt eesti, vene ja inglise keeles või veebivestluses leheküljel https://www.lasteabi.ee/
  • 116 006 Emotsionaalne tugi ööpäevaringselt ohvriabi kriistelefonil (eesti, vene ja inglise keeles) või veebivestluses leheküljel: https://www.palunabi.ee/

 

Vajalikud lingid:

 

Tule vabatahtlikuks!

Lääne-Nigula vallavalitsus otsib Ukrainast Lääne-Nigula valda saabunud põgenikele vabatahtlikke abistajaid, kes oleksid valmis nende kohanemisele kaasa aitama kohaliku elu tutvustades, vajadusel tõlkides, informatsiooni otsides ja ametliku asjaajamise juures abistades. 

Loe lähemalt ja täida avaldus siin.

 

Head Lääne-Nigula ettevõtjad!

Ukraina sõjaolukorra tõttu on Eestisse ja ka meie valda jõudnud või peatselt jõudmas inimesi, kes on valmis siin tööle asuma.

Ootame tööpakkumisi headelt ettevõtjatelt, kellel on soov Ukrainast saabujatele pakkuda tööd. Selleks palume teil võtta ühendust Lääne-Nigula valla põgenike kriisi info vahendaja Katrin Viksiga (+372 5380 3207, katrin.viks@laanenigula.ee).

Palume teil kirjeldada tööandja tutvustust ja töökohtade infot ning lisada kontaktandmed, kuhu tööotsijad saavad pöörduda (telefon, meiliaadress).

 

Koos saame hakkama!