HOOLEKANDEASUTUSED

 

Risti Hooldekodu

Aadress: Eha tn 2,Risti alevik, Lääne-Nigula vald 90901
Telefon:   476 1282,   476 1103
E-post: risti.hooldekodu@laanenigula.ee
Põhimäärus

Risti Hooldekodu kohatasud

Juhataja: Ave Talving

 

Oru Hooldekodu

Aadress: Räägu, Linnamäe, Lääne-Nigula vald 91001
Telefon: 472 9459
E-post: oru.hooldekodu@laanenigula.ee
Põhimäärus

Oru Hooldekodu kohatasud
Juhataja: Helga Kumel

Oru Hooldekodu asub Lääne-Nigula vallas looduslikult kaunis kohas, endises Räägu mõisahoones mis on kohandatud hubaseks eakate koduks. Oru Hooldekodu eesmärk on pakkuda hoolealustele kodu, kus on tagatud ööpäevaringne hooldusteenus ning vastavalt vajadusele tugi igapäevastel toimingutel.

Toitlustamine toimub hooldekodus neljal korral päevas. Kohapealses köögis valmivad värskest toorainest lihtsad kuid tervislikud toidud. Pidupäevade puhul on menüüs loomulikult ka piduroad.

Huvilistele toimub hooldekodus meisterdamisring, ühiselt tähistatakse riiklikke tähtpäevi ja sünnipäevi. Valgusküllases puhketoas saab korraldada väiksemaid koosviibimisi ning lugeda raamatuid, mängida lauamänge või vaadata televiisorit. Puhketoast avaneb vaade vanale mõisapargile, kus on võimalik nautida loodust ja teha jalutuskäike. Soovijate käsutuses on ka väikene peenramaa ning bungalo ühiste istumiste ja lõkkeõhtute pidamiseks. Lisaks on võimalik tellida juuksuritööd ning maniküüri- ja pediküüriteenuseid. Hooldekodu teenused on tasulised ning hinnad on kujundatud vastavalt  hooldusvajadusele.

Meie tegemistega saate kursis olla ka meie FB lehe vahendusel.