LÄÄNE-NIGULA VALLA MÄNG 1448,8² KM AVASTAMIST!

INFO

Mängu eesmärk on kutsuda külastajaid terve suve jooksul võimalikult paljudesse Lääne-Nigula valla paikadesse, kokku on mängus 21 vaatamisväärsust ühest valla otsast teise. Alguse saab iga osaleja omale ise valida, ükskõik kas alustad Osmussaarelt või Taeblast.

REEGLID

Igas punktis on QR koodi põhine tutvustus ning vastata tuleb ühele Läänemaad puudutavale küsimusele. Auhinna loosimises osaled siis, kui oled külastanud ja vastanud vähemalt 15 küsimusele, sh kahe keeruka punkti külastamine. Iga punkti juures tutvu ka ümbruskonnaga ja külasta kohalikke ettevõtteid.

KUIDAS TOIMIB

Mäng toimib QR koodidel ning vajalik on QR skänner ja internetiühendus.

AUHIND

Vähemalt 15 punkti külastamisel ja küsimusele vastamisel, sh 2 keerukat punkti, osaled loosi-auhinna loosimisel, milleks võib olla Roosta Puhkeküla ja Dirhami Kalakohviku kinkekaardid või siis valik kohalike tootjate toodangust. Eriauhinnad neile, kes külastavad 21 punkti!

Esimese kokkuvõtte mängust teeme jaanipäev ajal.

 

NB! Kogume loodusfotosid kõikidest mängus olevatest punktidest, palun saata need aadressile

heli.randes@laanenigula.ee. Piltide suurus peaks olema vähemalt 1MB

NB! kui avastate, et mõnes punktis ei ole enam QR koodiga mängutahvlit, siis palun andke sellest teada aadressil heli.randes@laanenigula.ee ja saatke koht foto asukohast samale meiliaadressile, siis loeme punkti arvestatuks ja saame info, et märk vaja asendada.