« Tagasi

Risti pakiautomaat kolib Coopi kõrvale ja laieneb ligi poole suuremaks

25. augustil kolitakse Risti vallamaja pakiautomaat uude asukohta ning ühtlasi laiendatakse see ligi poole suuremaks.

Risti pakiautomaadi uus asukoht saab olema sadakond meetrit eemal Coop Konsumi juures aadressil Haapsalu mnt 1, Risti, Lääne-Nigula vald. Kolimise käigus laiendatakse automaat ka ligi poole suuremaks, et piirkonna kasvanud pakiteenuste huvile vastata.

Omniva pakiautomaatide võrgu juhi Indrek Kausi sõnul on viimase pooleteise aastaga inimeste e-ostlemise harjumused märkimisväärselt muutunud. „Kui varem domineerisid automaatides eelkõige väikepakid, siis viimase pooleteist aasta ning vahelduvate piirangutega seoses on inimesed hakanud e-poodidest tellima ka keskmisi ja suuri pakke. Selleks, et inimestele see võimalikult mugavaks teha, keskendume ka Risti automaadi laiendamisel just keskmiste ning suurte lahtrite lisamisele."

Seoses kolimis- ja laiendustöödega on Risti pakiautomaat 25. augustil alates kella 09.00-st kuni tööde valmimiseni klientide jaoks suletud. Kõigile klientidele, kelle pakid veel 24. augusti õhtul ja 25. augusti hommikul automaadis on, saadetakse ka vastav teavitus SMS-ga.

Ühtlasi tasub kohalikel tähele panna, et seoses kolimisega muutub ka Risti pakiautomaadi nimi. Uueks pakiautomaadi nimeks saab olema: Risti Coop kaupluse pakiautomaat.

 

Kommunikatsiooniosakond
OMNIVA | Pallasti 28 | 10001 Tallinn