« Tagasi

Posti tänav Haapsalus on seoses teeremondiga liikluseks suletud alates 05.07.2021.

Alates 05. juulist on ühistranspordi liiklus Posti tänavalt ümbersuunatud Kalda tänavale. Peatustest väljumise ajad sõiduplaanides ei muutu.

Peatust Kultuurikeskus ei teenindata. Peatus Veetorni on viidud Kalda tänavale F.R.Kreutzwaldi tänava ristmiku juurde. Holmile suunduvate liinide (2, 2A, 34, 34A) tarvis on paigaldatud peatus „Kalda ajutine", mis Holmi suunal asub  Lahe ja Lühikese tänava ristmikul ning bussijaama suunal Kalda tänaval maja nr.12 juures.

  • Kesklinnast alustavad (või seal lõpetavad) maakonnaliinid nr. 10, 22, 26, 29, 33, 35, 35A ja 36 väljuvad Kalda peatusest ning sõidavad mööda Kalda tänavat oma marsruudile.
  • Linnaliin nr.1 alustab Kalda peatusest ja sõidab bussijaamani mööda Kalda tänavat. Peatust Turg teenindatakse ainult Kastani tänavale suunduvatel väljumistel. Teistel väljumistel on lähimaks peatuseks Haapsalu bussijaam.
  • Linnaliinid nr.2, 2A, 34 ja 34A sõidavad Kalda tänava kaudu ja peatuvad peatuses „Kalda ajutine". Teenindamata jäävad peatused Kultuurikeskus, Kalda ja Okase muuseum.
  • Linnaliini nr.3 marsruut ei muutu.

 

Teetööd kestavad kuni 31.01.2022. Ehitustööde perioodil võib olla lühiajalisi liikluse ümberkorraldusi, millest eelnevalt teatame.