17.07.19

 

Silma õpikoda

Silma Õpikoda on looduskool, mille eesmärgiks on õpetada lapsi ümbritsevat keskkonda paremini tundma ja hoidma. Meie ümbrus on loodusega sinasõbraks saamiseks suurepärane paik. Asume Silma kaitsealal, keset vesiseid roostikke ja rannaniite. Kevadel ja sügisel rändavad üle õpikoja sajad häälekad linnuparved.

Silma Õpikoda asub Saunja külas Läänemaal. Meieni jõudmiseks tuleb sõita mööda Keila-Haapsalu maanteed Saunja bussipeatuseni. Seal on valge teeviit, mis juhatab 4 km kaugusel oleva õpikoja juurde. Asume 96 km kaugusel Tallinnast ja 15 kilomeetri kaugusel Haapsalust.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
Kaardiandmed ©2018 Google
 
 
Kaart
Satelliit
 
 
2 km 
 
 
 
 
 
 
TöötajadMarko Valker

Marko Valker

loodusõppe juhendaja

Tel. 5667 8621; e-post: marko@silmalk.ee

Marko Valker on lõpetanud Tartu Ülikooli loodusainete õpetajana. Ta on töötanud Tartu Loodusmajas, Põltsamaa Ühisgümnaasiumis ning Keskkonnaametis. Marko on tegelenud üle 10 aasta erinevate looduskaitse ja keskkonnaharidusega seotud projektidega. Ta annab hea meelega nõu, kuidas leida võimalust koolist väljaspool toimuvate õppepäevade rahastamiseks. Silma Õpikojas tegeleb Marko Valker õppepäevade juhendamisega ning ürituste broneerimisega. Tema poole võib julgelt pöörduda kõigis loodusõpet puudutavates küsimustes.

Helen Edasi                                                                                                                                  loodusõppe juhendaja

Tel. 5398 5600; e-post: helenedasi@hotmail.com

Helen Edasi on lõpetanud Tartu Ülikooli Türi Kolledzi keskkonnateaduse erialal. Varem on ta töötanud Keskkonnaametis. Silma Õpikojas tegeleb Helen õppepäevade ja laagrite juhendamisega. Et meie õppepäevad oleksid lastele toredad, on ta välja mõelnud erinevaid keskkonnamänge. Heleni hoole all on ka meie loomapargi suuremad ja väiksemad asukad. Selle kõrval on ta ka õpikoja perenaine ja hoolitseb, et lapsed ja täiskasvanud tunneksid end meie juures koduselt.

Kodulehekülg

MTÜ Saunja Loodushariduskeskus 

Reg. Nr 80276868 
KMKR EE101315940 
Aadress: Keskuse, Saunja küla, Lääne-Nigula vald, 91017 Läänemaa 
Tel. 56678621; e-post: silmalk@silmalk.ee 
Arveldusarve: EE232200221044784925 (Swedbank)