15.03.17

Vallavolikogu liikmed

 

Lääne-Nigula Vallavolikogu 1. koosseisu liikmed

Ees- ja perekonnanimi Telefon      E-post
Ülle Erman 521 5139 ulle.erman(ät)laanenigula.ee
Mati Kallemets 505 2565 mati.kallemets(ät)laanenigula.ee
Andres Kampmann 529 8118 andres.kampmann(ät)laanenigula.ee
Allan Kelder 504 0429 allan.kelder(ät)laanenigula.ee
Arno Kelnik 515 8049 arno.kelnik(ät)laanenigula.ee
Lea Lai 5691 7271   lea.lai(ät)laanenigula.ee
Andres Liiv 527 8428 andres.liiv(ät)laanenigula.ee
Lauri Lilleoks 5343 0708 lauri.lilleoks(ät)laanenigula.ee
Rutt Lillepea 5303 8548 rutt.lillepea(ät)laanenigula.ee
Renek Loorens 5664 2483 renek.loorens(ät)laanenigula.ee
Jaanus Mägi 518 4056 jaanus.magi(ät)laanenigula.ee
Margus Ojamäe 501 1862 margus.ojamae(ät)laanenigula.ee
Tõnis  Peikel 501 0565 tonis.peikel(ät)laanenigula.ee
Andrus Post 501 9851 andrus.post(ät)laanenigula.ee
Risto Roomet 5626 0387 risto.roomet(ät)laanenigula.ee
Lembit Kivistik 527 1472 lembit.kivistik(ät)laanenigula.ee
Tarmo Kruuspan 565 2331

tarmo.kruuspan(ät)laanenigula.ee

 

Vallavolikogu esimees: Andres  Kampmann
Vallavolikogu aseesimees: Andres Liiv

 

Toimetaja: HELGI LAUG