Vaba aja veetmise võimalused

 

Taebla kultuuri- ja spordikompleks - Haapsalu mnt 6, Taebla alevik, 90801 Lääne maakond.
Kultuurimajas on 300-kohaline kinosaal, baariruum (ca 25 kohta), saun ja spordisaal mõõtmetega 29,5 m x 17 m, mida saab ürituste läbiviimiseks tellida.
Alates 2015. aasta augustikuust tegeleb Taebla Kultuuri-ja Spordikeskuse haldamisega MTÜ Kehale ja Vaimule. MTÜ on võtnud endale sihtmärgiks korraldada põnevaid üritusi ning pakkuda valla elanikele erinevaid sportlikke vabaaja veetmis võimalusi. Kultuurimaja tegevust hakkab haldama Riina Kopti, kellel on varasemaid kokkupuuteid kultuuri ja spordi valdkonnaga läbi vabatahtliku töö kui ka üliõpilasesinduse kaudu. Jälgi infot toimuvate ürituste kohta valla kodulehel, facebookis ja teadete tahvlitel! Info: kehalejavaimule@gmail.com , telefon 56193846 Riina

Taebla spordisaali kasutamine
Taebla kinosaali kasutamine

 

Taebla Gümnaasiumi spordisaal - Gümnaasiumi tee 1, Pälli küla, 90815 Lääne maakond.
Telefon 47 96 483, e-post kool[ät]taebla.edu.ee.

 

Oru Kooli spordisaal - Linnamäe küla, Lääne- Nigula vald, 91001 Lääne maakond
Spordisaali haldab Oru Kool. Kontakt: telefon 47 31 425; e-post: kool(ät)oru.edu.ee,  koduleht

Treeningud Oru saalis

 

Risti Põhikooli spordihoone - Lõuna tn 4, Risti alevik, 90901 Lääne maakond
Spordihoones on olemas jõusaal, saun, spordisaal.  Komandant  Õie Peetris telefon - 472 5506
e-post   kool(ät)risti.edu.ee,  koduleht

Treeningud Ristil

 

Palivere Põhikooli spordihoone - Põllu 3a, Palivere alevik, Lääne-Nigula vald,  90802 Lääne maakond. Võimalus rentida spordisaali ja jõusaali. Pakume majutust (15 voodikohta). Kontakt palivere.pohikool(ät)mail.ee , tel 47 94 109.

Detsembrist hakkavad toimuma Palivere spordihoones meestele saalihoki treeningud, pühapäeviti kell 16.00. Juhendaja Väino Munskind, info telefonil 555 24825.

 

UusKalda Spordi- ja Puhkeküla - spordiväljaku kasutamine tasuta, spordivahendite ja muude platside/rajatiste kasutamine vastavalt kokkuleppele. Vajalik eelregistreerimine, sest juuni kuni august on tihti  kogu puhkeküla reserveeritud.
Telefon 508 4023,   e-post: astrid(ät)uuskalda.ee    koduleht

 

Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus - Kavandatav Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus hakkab asuma Pikajalamäel, Paliveres. Kavandatava keskuse kaugus Tallinnast on 70 km ja Haapsalust 25 km. Seega võib tulevase Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskuse potentsiaalseks teeninduspiirkonnaks lugeda nii Läänemaad, kui ka Tallinna ja Harjumaa lääneosa.
Projekti piirkonnas on küll olemas erineva pikkusega liikumisrajad, piknikuplatsid, läheduses on matkarajad, kuid see on ebapiisav, arvestades piirkonna võimalusi/ressursse ning nii otseste kui ka kaudsete kasusaajate arvu.  koduleht     terviserajad