Osavallakogud

 

Nõva osavallakogu järgmises koosseisus:

esimees

Kaidi Silver-Schöbe

kaidisilverschoebe@hotmail.com

aseesimees

Aivar Oruste

aivar@kalasaba.ee

liikmed

Ülle Heinleht

yheinleht@gmail.com

 

Kalle Orumaa

kalle.orumaa@gmail.com

 

Virve Tauts

virvetauts@gmail.com

 

Ilme Peedoson

ilme.peedoson@mail.ee

 

Inge Teslikova

inge.teslikova@mail.ee

 

Kullamaa osavallakogu järgmises koosseisus:

esimees

Tenno Laanemets  

tenno@kullamaa.ee

aseesimees

Jaanus Ratas         

jaanus@kullamaa.ee

liikmed

Marek Topper  

marek@kullamaa.ee

 

Jüri Ott         

jyri@kullamaa.ee

 

Einar Pärnpuu  

einar@reinueinari.ee

 

Mai Jõevee            

mai@kullamaa.ee

 

Arvo Riisalu          

arvo@kullamaa.ee

 

Martna osavallakogu järgmises koosseisus:

esimees

Hardi Rehkalt

Hardi11@hot.ee

aseesimees

Oliver Tammemägi

garaaz@martna.com

liikmed

Arvo Ninn

viljatare@hot.ee

 

Marge Kanna

laanerinne@hotmail.com

 

Lidya Tee

Lidya.tee@gmail.com

 

Indrek Urbas

indrek.urbas@mail.ee

 

Tanel Tiisler

tanel@martna.com

 

Noarootsi osavallakogu järgmises koosseisus:

esimees

Laine Belovas

Laine.belovas@ng.edu.ee

aseesimees

Üllar Neemrand

yllarneemrand@gmail.com

liikmed

Aivo Hirmo

Aivo.hirmo@eesti.ee

 

Danguole Tamberg

danguole.tamberg@gmail.com

 

Toomas Tammeorg

tammeorg@gmail.com

 

Endel Pelapson

Endel.pelapson@mail.ee

 

Margus Laidmets

harabuss@gmail.com