« Tagasi

Sõidame Hiiumaale 4.-5. august 2017

Head reisihuvilised! Sellel aastal sõidame Hiiumaale. Lähme ja vaatame meretaguseid asju. Sõitma hakkame 4. augusti 2017 hommikul. Stardime kell  08.00  Haapsalu veekeskuse juurest suunaga Rohuküla poole ja sealt praamile. Kui on  rohkem huvilisi, siis saab buss tulla ka ennem Paliveresse ja Taeblasse.

Teiselpool merd külastame Suuremõisa mõisa, Vaemla Villavabrikut, Kassari saart ja kuulame Hiiu Õlle lugu, edasi külastame Orjaku sadamat. Teeme peatuse Vanajõe orus. Peatusteks on ka Kõpu tuletorn, Ristna Looduskeskus ja Merekaubamaja, Mihkli Talumuuseum, Soera Talumuuseum, Tahkuna poolsaare muuseum ja militaarrajatised. Käime ära ka Ristimäel ja püüame ka Tubala vaia välja kangutada.

Kindlasti teeme vahepeal ka peatuse lõunasöögiks ning ka käime kusagil poes õhusöögiks omale meelepärast  ostmas.

Ööbimine on Suuremõisas mugavates tubades.

Järgmisel hommikul alustame hommikusöögiga ja läheme koos Kärdlasse kohvikutepäevale.  Peale lõunat jätkame ka eelmisel päeval alustatud  ekskursiooni. Õhtuks jõuame praamile ja hilisõhtul koju. Nii nagu ikka, jätan omale tagataskusse ka tagavaraks ühte ja teist ning võtan kasutusele selleks, et ikka Teil kõigil reis huvitavamaks ja põnevamaks muuta.

Osalustasu reisil on 60 eurot. Hind sisaldab bussi- ja praamisõite edasi-tagasi. Majutust  kahekohalistes tubades koos hommikusöögiga. Samuti on hinnas Hiiu õlle lugu, Tahkuna militaarmuuseumi, Soera ja Mihkli Talumuuseumi külastus.  Muude söögi- või külastuskulude eest tasuvad reisihuvilised ise.

Osalustasu maksta Swedpanga kontole EE942200221063516190 Urmas Naudre. 

NB! Kindlasti märkida selgitusse „Hiiumaa 4.-5.august 2017 ja kelle eest tasutud (nimi) ning kontakttelefon". Soovitav tasuda pangaülekandega.

NB! Osalustasude maksmise tähtaeg on 09. juuli 2017.

Sularahas võimalus on tasuda ka Haapsalu Sotsiaalmajas sekretäri juures.

Kes ees, see reisil!

Kui tekib küsimusi, küsi julgelt, telefon selleks 53445428, kes aga arvutis nobenäpp, võib ka kirjutada urmas.naudre@gmail.com .